O mnie

Pojawienie tego bloga miało związek z wielkimi zmianami w moim życiu – uniwersytet potem pierwsza posada oraz nowe środowisko. Chciałem, aby był odskocznią od codziennych spraw i wyrażać siebie oraz prywatne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – w tym momencie blog działa prężnie, a natomiast Ty możesz poznawać autora od wielu stron.
Co znajdziesz na blogu?
Teksty dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Jednym słowem – jest w nich wszystko to, co mnie bawi, pasjonuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu masz pewność tego, że to co przeczytasz na niniejszym blogu jest efektem pasji oraz wiedzy.
Mój blog jest ponadto sposobem na wymianę poglądów z czytelnikami – chętnie odpowiadam na wszystkie spostrzeżenia komentujących i udzielam się w dyskusjach, które odbywają się pod moimi tekstami. Pragnę w ten sposób stworzyć grupę osób która jest już w tym momencie nadzwyczaj duża.Zapraszam do lektury!
Wierzę, że spędzisz na tym blogu miłe chwile!

@ Copyright 2018